myfurnitures.co.il
כניסה למנהלים

פורום רהיטים

מנהלי הפורום:
אולטימה רהיטים
אולטימה רהיטים
רשת ULTIMA מובילה בתכנון ועיצוב תרבות..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
תכולת בית מתאים לרווקים/סטודנטים
28/07/2021 09:09 עקב מעבר דירה, מפנים את הבית חייב להימכר עד יום חמישי, 29.7 מחירים פחות מ
פיק אפ רהיטים חווית קנייה מאכזבת ולא אמינה
25/09/2021 21:12 בחודש אפריל 2021 רכשתי מכם רהוט גן למרפסת .ושולם כל הסכום של העסקה . הובט
תכולת בית מתאים לרווקים/סטודנטים
28/07/2021 09:07 עקב מעבר דירה, מפנים את הבית חייב להימכר עד יום חמישי, 29.7 מחירים פחות מ
מכירת תכולת בית מתאים לרווקים/סטודנטים
28/07/2021 09:05 עקב מעבר דירה, מפנים את הבית חייב להימכר עד יום חמישי, 29.7 מחירים פחות מ
כניסה לפורום

מנהלי הפורום

אולטימה רהיטים
אולטימה רהיטים

רשת ULTIMA מובילה בתכנון ועיצוב תרבות חלל המגורים הישראלי, מביאה לארץ את הבשורה באימוץ טרנדים הבינלאומיים של מיטב מעצבי איטליה ומשלבת את הטכנולוגיות והפיתוחים החדישים ביותר בתחום.

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
10/11/2021 14:20

למכירה! במצב מעולה.
רהיטים מעץ תיק של שמרת הזורע (ניתן לקנות גם כל פריט בודד):
כוננית ספרים: ר 93 , ע 30 , ג 186 (500 ₪) מראה: ר 60 , ע 5 , ג 69. (350 ₪) שידת איפור: ר 67 , ע 42.5 , ג 70. (300 ₪). שידה 3 מגירות : ר 79 ע 46 ג 71.5 (400 ₪) מידות מיטה: 160X200. גובה מיטה 52 גובה גב מיטה 70. מזרון 150. (1200 ₪) מידות 2 שידות: ר 53, ע40, ג 52. (400 ₪)
איסוף עם גישה נוחה מקומה 1 ק. חיים מזרחית

25/09/2021 21:12

בחודש אפריל 2021 רכשתי מכם רהוט גן למרפסת .ושולם כל הסכום של העסקה . הובטח לי כי תוך חודשיים תסופק ההזמנה במלואה - עד היום טרם סופקה ההזמנה. התקשרתי מס פעמים אך ללא מענה נאלצתי להגיע למקום בו נרכש הריהוט,והובטח לי שאקבלו בזמן הקרוב ,וכך חלפו להם מס חודשים ,בהם הופעתי אינספור פעמים לחנות כדי לבדוק מה קורה .במהלכם הובטח לי כי הסחורה שהוזמנה תתקבל תוך מס ימים, עד היום חלפו להם 6 חודשים וטרם קיבלתי את שהזמנתי. במהלך חודש ספטמבר התקשרו אליי והודיעו לי כי ביום 19/9 יגיע הריהוט, יובהר לא דובים ולא יער ,הפסדתי יום עבודה כדי לקבל את הרהוט ,אך לא הגיעו ,ולא התקשרו .כל הבטחותיהם עד כה בבחינת מגדלים פורחים באוויר) לא הופיעו ולא הודיעו ( ,כשהתקשרתי לשאול היכן הריהוט נעניתי כי טרם הגיעו הכריות,ולכן לא סופק הרהוט . ואף הודיעו לי שהסחורה שהזמנתי תגיע באוקטובר בלבד. איך אפשר להאמין ולסמוך ❓ לסיום, אכזבה עמוקה , אי אמירת אמת , מרגישה שעבדו עליי , הכסף מזמן שולם והסחורה???? כנראה שייקח עוד זמן עד שתתקבל. תתביישו לכם יחס משפיל ,חברה לא רצינית ולא אמינה . שירות לקוחות גרוע . פעם ראשונה ואחרונה שאני קונה אצלכם. תלמדו לכבד לקוחות .

02/09/2021 13:04

#כרכוב#כרכובריהוטעתיק#גלריההודהשרון #ריהוטאנגליעתיק #וינטאג #אדריכלותועיצובפנים #עיצובפניםוהוםסטיילינג #עיצובפנים

חשוב לי לשתף בפורום זה אודות חווית הלקוח המזעזעת והגובלת בחוסר שפיות הדעת מצד בעלת גלריה כרכוב בהוד השרון העוסקת בשיפוץ, שיחזור ומכירת רהיטים וחפצים עתיקים, אורית מירון כרכוב.

אנו, זוג צעיר, מאזור השרון, ביקשנו להוסיף לבית מספר פריטי ריהוט במסגרת שיפוץ לקראת הקיץ בתקציב מוגבל. בהיותנו חובבי ריהוט עתיק ווינטאג' מאנגליה וצרפת, בחיפוש מהיר ברשת מצאנו את גלריית כרכוב ברחוב החרש בהוד השרון, שבדיוק פרסמו מכירת פריטי הגלריה עד 30% הנחה.

כבר בביקור הראשון בגלריה, רכשתי 2 פריטים ובמהלך החודש וחצי הבאים הוספתי להגיע לגלריה ולרכוש פריטים נוספים בעלות כוללת של 10,000 ש"ח עבור כולם שילמתי במזומן (!!!) לזוג אורית ושבתאי כרכוב. בזמן זה התוודעתי לאורית, בעלת הגלריה, עימה חלקתי את הצורך בפריטי ריהוט נוספים אותם הציעה שתחפש בנסיעתם הקרובה לאנגליה בשווקי הפשפשים. ציינתי בפני אורית כי אנו קצרים בתקציב ולא אוכל להבטיח רכישת פריטים ללא מידע מדויק אודות עלותם וללא שאראה אותם במציאות.

בתגובה לחששותי, אורית הצהירה כי בעת רכישת פריט "בהזמנת לקוח" תמיד יספקו את מידותיו ועלותו, ולמרות זאת לעולם אינם מחייבים לקוחות לרכוש ריהוט שכביכול נקנה עבורם במהלך נסיעה לחו"ל, אלא שומרים את הזכות הראשונה של הלקוח לרכישת הפריט כשמגיע לארץ, ובמידה והלקוח מחליט מכל סיבה שהיא שאינו מעוניין בפריט, אינו מחויב ברכישתו וכי בגלריה יימצא לו רוכש אחר.

במהלך שהות הזוג כרכוב באנגליה, אורית יצרה איתי קשר להצעת פריט, אך מאחר ולא הייתי זמינה לאישור הקניה בזמן, הפריט נמכר. מאוחר יותר ציינה כי רכשו מספר פריטים דומים ושלחה לי תמונה של פריט שיכול להתאים לצורך שלי. גיליתי עניין וביקשתי מידות ומחיר עבור הפריט בהודעות ותזכורות ששלחתי לאורית, אך לא עלה בידיה לספק לי פרטים חשובים אלה על מנת לבצע החלטה.

בימים הקרובים, במהלך נסיעה לצפון, מצאתי את הפריט שהתאים לצרכי בגלריה אחרת המיבאת ריהוט עתיק מאירופה בעלות נוחה וסבירה למדי התואמת את התקציב שלנו. מתוך כבוד והערכה לאורית כרכוב, שלחתי לה את תמונות הפריט ועלותו, וביקשתי להתייעץ עימה לגבי הפריט המצוי ברשותה ולקבל עלות ומידות, כדי לבצע החלטה ואו לבקש ממנה הצעת מחיר לשיפוץ הפריט שחשבתי לרכוש.

עוד לפני שהצלחתי להסביר את עצמי, אורית התנפלה עלי בשיחה בעודה צועקת עלי וגוערת בי כבילדה קטנה על כך שהתחייבתי בפניה על רכישת פריטים, וכפוית טובה שכמוני הולכת וקונה במקום אחר... אין לה מידות ועלויות עבור הפריט שכביכול התחייבתי כלפיה, אבל אני משנה את דעתי כל פעם מחדש וזה בלתי נסבל, שאני חסרת סבלנות ואי אפשר לעבוד איתי. ניסיתי לפייס את אורית בשיחה ולהסביר לה שאין לי כוונות רעות ואני לא רוצה לריב איתה, אבל אני קצרה בתקציב ואין לי ברירה, אלא לקבל החלטות על פי מידות מתאימות וגובה עלויות. אורית סירבה להמשיך בשיחה ולנסות להקשיב לדברי וניתקה לי (הלקוחה!!!) את הטלפון!

הסאגה עם אורית כרכוב הרודה בנו לצערי אינה מסתיימת כאן:

לפני שנסעו לאנגליה השארתי בגלריה של הזוג כרכוב מנורה עומדת אותה ביקשתי מאורית לשפץ קלות, בעוד אנו מסכימות בינינו על עבודה מינורית ופשוטה מצידם, ציינתי בפני אורית ושבתאי כי התקציב שלנו מועט וחשוב לי לדעת מה יהיו העלויות. בנוסף, ביקשתי שייקחו את הזמן ולא יעבדו על שיפוץ המנורה בקרוב.

לאחר שאורית ניתקה בפני את הטלפון והותירה אותי בהלם מוחלט וחוסר אונים, לא נותר לי אלא לשלוח את בעלי לאסוף את המנורה ומאחר ועברו ימים מספר מרגע ששבו מן הנסיעה ולא קיבלתי ממנה כל מידע אודות התקדמות כלשהיא בעבודה עליה, הייתי בטוחה כי לא החלו בשיפוץ המנורה.

כשבעלי הגיע לגלריה, אורית הודיעה לו כי המנורה כבר עברה שיפוץ ונמצאת אצל החשמלאי. ביקשנו הערכת עלות ותמונות של המנורה המשופצת, אך אורית סירבה לספק את המידע המבוקש. בעלי ביקש להפסיק את העבודה על המנורה אצל החשמלאי ולהשיב אותה אלינו, אך גם כאן נתקלנו בסירוב מצידה.

בסופו של דבר אחרי ימים שהיא מותירה אותנו בחוסר וודאות מוחלט, הודיעה לי אורית כי עלות שיפוץ המנורה הינו 900 ש"ח (!!!) ופירטה כי עשתה שינויים ושיפוץ מורכב שמצדיק עלות זו. אנו, המומים מהעלות המופרזת שאנו נדרשים לשלם עבור מוצר, שהמוכרת, אורית כרכוב, ראתה לנכון לדרוש, עבור שיפוץ שעשתה על פי דעתה ושלא פירטה ושיקפה לנו מבעוד מועד כלקוחות שאמורים לאשר תשלום עבורו!!! בנוסף, אינה מוכנה להשלים את העבודה ולהתאים אהיל למנורה, בטענה ש"אני פשוט לא בנאדם..נרקסיסטית וחצופה...", ועוד שלל העלבות והטחת עלבונות בפני (חוצים כל קו אדום בשיח מוכר/לקוח ראוי !!) בהודעות טקסט במהלכן אני מנסה להגיע לפשרה עימה.

רק לאחר שפניתי לבעלה של אורית באימייל, והסברתי לו כי לא נותרה לנו כל ברירה, אלא לפנות לתביעות קטנות בעניין המנורה אותה אורית כרכוב מסרבת בכל תוקף לפרק מהעבודה שעשתה על דעת עצמה ללא אישורנו ולהשיב לנו את הרגל המקורית שהשארנו אצלה, השיב לי כי המנורה תושב לקדמותה ותוחזר לנו.
הסיוט המתמשך שחווינו כלקוחות מצידה של הרודנית אורית כרכוב, בעלת גלרית כרכוב, לא הגיע לנו בשום אופן חובבי הריהוט העתיק ופריטי הוינטאג', שבתמימות הדעת ביקשנו לרכוש פריטים על פי צרכינו ויכולותנו, וברגע שלא תאמו את צפיותיה של המוכרת מאיתנו, החליטה לצאת נגדנו, הלקוחות שלה, שרכשו במזומן פריטים בעלות 5 ספרות רק חודש לפני כן, למלחמה.

בקיצור, מאוד ממליצה לא להתעסק עם גלרית כרכוב, על אף הפיתוי הרב והתחושה הראשונית שאורית ושבתאי, בעלי הגלריה, משרים על הלקוחות בעודם מבטיחים הבטחות ללא גבול ודוחפים עוד ועוד פריטים ושירותים שהם יכולים לספק... על פניו הם עושים רושם ראשוני אישי מאוד טוב, אך בסופו של דבר, אינם עומדים מאחורי הצהרותיהם העסקיות, אינם בוחלים בשום אמצעי, מעליבים, מתווכחים, מתעמתים ורודים בלקוחות עד שמוציאים את הלקוח הלום, מותש, מאוכזב ומתוסכל מן החוויה ומצטער על היום שדרכה סף רגלו בגלריה.

ובעניין שיפוץ המנורה? פניתי לאשר אדטגי, מומחה ומעצב תאורה ותיק ואמין בתחומו, שעבור השיפוץ ביקש 400 ש"ח בלבד – סכום הוגן וראוי לשלם עבור סוג העבודה שנצרך היה למנורה ובטח לא עלות מופקעת של 900 ש"ח, שנדרשנו לשלם ע"י אורית כרכוב...

28/07/2021 09:09

עקב מעבר דירה, מפנים את הבית חייב להימכר עד יום חמישי, 29.7
מחירים פחות מחצי המחיר שקנינו. - ספה  שולחן סלון  שידת טלויזיה      שידת מגירות    ארון בגדים הזזה    
טלויזיה ומקרר
הכל 1300 שח

28/07/2021 09:08

עקב מעבר דירה, מפנים את הבית חייב להימכר עד יום חמישי, 29.7
מחירים פחות מחצי המחיר שקנינו. - ספה  שולחן סלון  שידת טלויזיה      שידת מגירות    ארון בגדים הזזה    
טלויזיה ומקרר
הכל 1300 שח

28/07/2021 09:07

עקב מעבר דירה, מפנים את הבית חייב להימכר עד יום חמישי, 29.7
מחירים פחות מחצי המחיר שקנינו. - ספה  שולחן סלון  שידת טלויזיה      שידת מגירות    ארון בגדים הזזה    
טלויזיה ומקרר
הכל 1300 שח

28/07/2021 09:05

עקב מעבר דירה, מפנים את הבית חייב להימכר עד יום חמישי, 29.7
מחירים פחות מחצי המחיר שקנינו. - ספה  שולחן סלון  שידת טלויזיה      שידת מגירות    ארון בגדים הזזה    
טלויזיה ומקרר
הכל 1300 שח

28/07/2021 09:05

עקב מעבר דירה, מפנים את הבית חייב להימכר עד יום חמישי, 29.7
מחירים פחות מחצי המחיר שקנינו. - ספה  שולחן סלון  שידת טלויזיה      שידת מגירות    ארון בגדים הזזה    
טלויזיה ומקרר
הכל 1300 שח

14/02/2019 11:08
ספה מעור     ו    יוליה יוליה    

אני רוצה לקנות ספה מעור בצבע שמנת, אפילו בהיר יותר. בז' בהיר.
בחנות אומרים שאין בעיה לנקות , קודם עם מטלית יבשה אחר כך מפית לחה ובסוף שוב סמרטוט יבש.
השאלה שלי היא האם במשך הזמן הספה לא מתלכלכת ומקבלת צבע של הבגדים שלנו ?
ואיך שומרים על העור במצב נעים וחדש30/06/2021 17:25
ספה     ו    דורי דורי    

היי, אם אתה מחפש ספה כדי לך לבדוק באתר הזה https://www.rest-relax.co.il/product-category/%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%A4%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%98%D7%94/ יש להם מגוון גדול של ספות, כנס ותראה

26/06/2021 09:05

היי, ברשותי שולחן פינת אוכל עתיק, מעץ מלא, יפייפיה, בעבודת יד למכירה. מכירים חנויות שקונות ריהוט עתיק?

24/06/2021 11:40
לוז דיזיין     ו    לוז דיזיין לוז דיזיין    

בקניון M הדרך (7 דקות ממחלף פולג על כביש החוף), מתחבאת לה חנות העיצוב "לוז דיזיין" – חנות ייחודית ומושקעת המציעה מבחר עצום של פריטים במגוון סגנונות.

12/08/2019 16:18
צביעת רהיטים     ו    לין לין    

היי, מעוניינת לשפץ רהיטים שאני מאוד אוהבת בבית שלי, אך לצערי הם התיישנו.
אני רוצה לצבוע אותם.
השאלה שלי היא איך ניתן לצבוע רהיטים בצבעים כהים כמו שידה שחורה.
אני חייבת להשאיר את הצבע השחור או שיש פעולה שאוכל לבצע על מנת לשנות את הצבע?
המון המון תודה

07/03/2021 06:40

מאוד מומלץ לשאול שם 
https://www.facebook.com/groups/1725787981053958

24/08/2020 17:04


יש לנו איזה מודל של מטבח בראש, והוא לא הולך כנראה להיות זול, ההיפך הוא נכון, די ניתן לסווג אותו כיוקרתי..

שאלתי - איפה אוכל למצוא מחירים משתלמים יותר בקטגוריה זו, מחברה, או נגיד נגר פרטי? יש גם את הפורמט הזה שנתקלתי בו - חברה שעושה מטבחים יוקרתיים אבל היא בעצם גם הנגר עצמו


מה אומרים?

 

19/08/2020 17:37

איפה אפשר למצוא פינות אוכל מעוצבות, אבל שיהיו גם במחיר שפוי? המליצו על קאזה רהיטים, מישהו מכיר? התנסה? תודה מראש 🙏

 

27/07/2020 13:14

לכל הנגרים היקרים 
מחפשת 10 משטחים , אם יש פחות גם בשמחה , של משטחים של מקור הפורמייקה 1133 בלבד , כרגע אין במלאי ומחפשת עבור הנגר שלי עד שיגיע המשלוח מהודו , אשמח אם יש למשהו שישלח טלפון והנגר שלי ייצור איתו קשר 
לא רוצה חלופה ולא משהו דומה , מקור הפורמייקה בלבד 1133 
0545790993
tu 0526967838

תודה 

13/11/2019 16:27

שלום רב, שמי שושנה.

אני ובעלי היקר מנחם מעוניינים בשיפוץ הבית לטובת הילדים שלנו.
הרבה מאוד זמן אנו מחפשים פרופיל בלגי, חלונות בלגיים, ועוד כמה עבודות מתכת.
נשמח לקבל המלצות מניסיון אישי.
תודה לכל העוזרים.

14/11/2019 11:34

היי שושנה, נעים מאוד ליאת.
אני אשמח להמליץ לך על בעלי, הוא מתעסק שנים רבות ביצור פרופיל בלגי, והוא מבצע עבודות מתכת וברזל מאוד יפות עם יחס נעים וחם.
מומלץ מאוד, בהצלחה.

26/02/2020 09:19

מקווה שההמלצה הזו תהיה רלוונטית עבורך עכשיו, אבל אני פשוט חייב לפרגן...
אני רוצה להמליץ בחום על מסגריית עוז סטיל שעזרו לנו מאוד בהכנת מדרגות לעליית הגג ממתכת ועוד כמה עבודות מתכת בהתאמה אישית. זה האתר שלהם אם את מעוניינת לראות: https://www.ozsteel.co.il/

01/12/2019 12:49

מחפסים שלחן כתיבה עם מגירות לדירה בירושלים  (שכונת בקעה). גם רוצים שני שידות לחדר השינה. איפה מקום טוב להשיג?

04/11/2019 15:56
ריהוט מודלרי     ו    יאנה יאנה    

אני עוברת לדירה עם חדר ילדים מאוד קטן. יש לי תאומים בני 5. אשמח לרעיונות, טיפים וקישורים רלוונטיים לרהיטים מודלריים שיכולים להתאים לחדר קטן. 

תודה

03/10/2019 15:07

אני שוקלת להזמין רהיטים מרשת האינטרנט, מצד אחד יצא לי הרבה יותר זול, מצד שני אני מאוד חוששת מכל מה שקשור לאיכות.
האם את ממליצה על דרך כזאת לקניית רהיטים? יש משהו שצריכה לבדוק לפני?

16/09/2019 15:20
רהיטים למשרד     ו    רן רן    

שלום,
יש לך אולי המלצה על מקום שמוכר רהיטים וינטאג' מיוחדים למשרד?
מחפש משהו לא שגרתי ומקורי, גם רעיונות לרהיטים רגילים שאפשר לשנות קצת את צורתם יתקבלו בברכה.

המון תודה


   123הבא »   
תוכן מומלץ
Copyright © 2021 myfurnitures.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חנויות רהיטים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום רהיטים
מחפשים חנויות רהיטים מומלצות באזורכם ? מלאו את הפרטים ותקבלו הצעות בהקדם
אנחנו עובדים עם חנויות רהיטים מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!